Par mums Palīgs Mans ZL Klientiem Rakstiet...  
Star FM
RUENDE Otrdiena, 10. aprīlis
Lietišķa informācija
Biznesa aktualitātes
Pasākumi, izstādes
Finanses
Valūtu kursi
Bankomāti

Dienas aktualitātes
Ziņas
Izskata krimināllietu par Sv.Pētera baznīcas ieņemšanu
TB/LNNK valde atbalsta koalīcijas veidošanu ar LSDSP
LDDK nepiekrīt valdības lēmumam nesamazināt sociālās apdrošināšanas iemaksu likmi
Tiesneši aicina Ministru kabinetu atkārtoti ieteikt Guļānu Augstākās tiesas priekšsēdētāja amatam
"Rīgas alus" turpmāk sauks "Kimmels Rīga"
  vairāk ...
Valūtu kursi
USD  0.6290000
DEM  0.2903350
EUR  0.5678450
Vārda dienas
Anita, Anitra, Zīle
Iesakām apmeklēt


 09. IV - 15. IV

Auns (21.III - 19.IV)

Emocijas veicinās pārsteidzīgu rīcību, tādēļ iespējamas kļūdas, kuras izraisīs neuzmanība UN nepietiekama koncentrēšanās. Būsiet nepacietīgs, gribēsiet visu notikumu gaitu pasteidzināt, tomēr nesteidzieties! Liktenis būs jums labvēlīgs, ja pacietīsieties, un tādējādi ar savu steigu un nervozitāti neradīsiet spriedzes situācijas. Mīlas jomā jums iestāsies romantiskās neziņas un gaidu periods, būsiet šarmanti un spēsiet piesaistīt sev apkārtējo skatienus. Tomēr šī būs laimīgas mīlestības nedēļa, varat uzzināt kādu noslēpumu.

Vērsis (20.IV-20.V)

Cilvēks, kurš jums būs līdz šīm palīdzējis, vēlēsies publisku atzīšanu un pateicību. Sargājieties no iespējamajām nepatikšanām, slēdzot līgumus, kārtojot rēķinus. Iespējamas nepatikšanas ar tuviem radiniekiem, kuri būs neapmierināti ar savu dzīvi. Stress var veicināt depresijas attīstīšanos, vairāk uzturieties labvēlīgi un draudzīgi noskaņotu cilvēku sabiedrībā. Ieteicams šonedēļ doties laulībā. Saņemsiet atzīšanos mīlestībā, par kuru tomēr vēlieties noklusēt.

Dvīņi (21.V-21.VI)

Varat aizsteigties priekšā notikumiem. Šī nedēļa būs sarežģīta, bet Dvīnim grūtību pārvarēšana sagādās prieku. Jūs varat azartiski mesties jaunu plānu realizēšanā, nepiepildīto ieceru realizēšanā. Tā kā šo nedēļu jūs pilnībā esat iecerējis veltīt darbam, tad brīvdienu miers jūs varētu nepatīkami pārsteigt, atraujot no plānu īstenošanas. Iespējamas nesaskaņas ar iemīļoto personu, kurai šķitīs, ka veltat tai pārāk maz laika. Naudas lietām nelabvēlīga nedēļa, tomēr veiksies mīlestībā.

Vēzis (22.VI-22.VII)

Ja iedziļināsieties draugu problēmās strīds izcelies tik UN tā. Esiet uzmanīgs, izvērtējot iegūto informāciju, pat it kā mazsvarīga ziņa var vēlāk jums izrādīties nozīmīga. Iegādājoties kādu preci, padomājiet kārtīgi par tās nepieciešamību un lietderību, labāk pirkumus atlikt uz nedēļas nogali. Mīlas likstu risināšanu labāk atlieciet uz vēlāku laiku, galvenais šķērslis labām attiecībām būs pārpratumi. Apmeklējiet mākslas izstādi, teātri.

Lauva (23.VII-22.VIII)

Savu aplamo rīcību nemēģiniet attaisnot ar demagoģiju. Jums nebūs laiks interesēties par personīgām problēmām, jo šo nedēļu jums var nākties risināt līdzcilvēku sasāpējušos jautājumus. Nāksies uzstāties kā šķīrējtiesnesim, kura spriedums būtiski ietekmēs kādu personu attiecības, taču to novērtēs tikai pēc kāda ilgāka laika. Mīļotā kritiskā attieksme var aizskart jūsu patmīlību. Nemākulīga taisnošanās mīļoto padarīs nervozu.

Jaunava (23.VIII-22.IX)

Pieņemiet draugu atbalstu un mīlestību, it īpaši, ja kādā jautājumā tie ir kompetentāki nekā jūs. Nedēļas plāni var notikumu gaitā mainīties, taču neuztraucieties, tas nesola neko nepatīkamu, drīzāk otrādi- nedēļas otrajā pusē jūs rīcība attaisnosies. Novērtējiet cilvēku labās īpašības. Ticību savām mīlnieka spējām palīdzēs atgūt partnera iejūtība, pat glaimi. Brīžiem gan būsiet nervoza, pat agresīva prte saviem tuvajiem un mīļajiem.

Svari (23.IX-23.X)

Šonedēļ mēģiniet nekārtot naudas lietas, jo var rasties materiāls zaudējums. Darot savu darbu, esiet pacietīgs, neļaujiet sevi negatīvi noskaņot. Lai arī izvairīšanās no pesimistiskiem cilvēkiem varētu šķist egoistiska, padomājiet arī dažkārt par savu pašsajūtu, ko varētu uzlabot jautra kompānija. Mīlas frontē pārmaiņas nav gaidāmas, drīzāk par sevi atgādinās sens mīļākais. Dusmosieties, ja viss nenotiks pēc jūsu prāta un atcerieties, ka greizsirdība atstāj postošas sekas uz veselību.

Skorpions (24.X-22.XI)

Uzlabosies veselība, fiziskā pašsajūta, tas radīs daudz enerģijas, kuru brīžiem izlietosiet nelietderīgiem mērķiem. Aizstāviet savas intereses! Nelabvēļi nesnauž, šoreiz ir jūsu kārta kritiski palūkoties apkārt notiekošajā. Nerisiniet ar nekustamo īpašumu saistītos jautājumus, labāk to atlieciet uz nākamo nedēļu. Iespējami dažādi mistiski notikumi mīlas jomā, kuru patieso jēgu izdosies izprast tikai pēc kāda laika. Nepārsteidzieties ar galīgo spriedumu.

Strēlnieks (23.XI-21.XII)

Šonedēļ saudzīgāk nekā parasti izturieties pret savu veselību, iespējama saaukstēšanās. Novērtējiet apkārtējo cilvēku spēju radoši un optimistiski paraudzīties uz notikumiem. Ja jums nav nepieciešami ārkārtēji pirkumi, tad labāk neiesaistieties tirdznieciskos pasākumos, jo tas var beigties ar zaudējumiem. Mīļotā cilvēka vēlmes būs grūti izdibināt un pilnīgi neiespējami tās apmierināt. Konflikti būs neizbēgami. Veiksmīgāka būs nedēļas nogale, kad iespējama atzīšanās slepenā mīlestībā.

Mežāzis (22.XII-20.I)

Vairāk smaidiet, pat nepatīkamās lietas mēģiniet aplūkot ar lielu devu veselīga humora. Tērējot naudu, lieciet lietā savu pieredzi, jo tā varētu būtiski ietekmēt jūsu maciņa saturu. Darba jautājumus risinot, sargieties no asākiem izteicieniem, jo šis nav īstais brīdis konfliktiem- jums nepieciešama apkārtējo cilvēku iejūtība un izpratne. To pašu derētu ievērot arī attiecībās ar partneri, kuru nogurdina jūsu piezīmes. Svarīgu darbu dēļ neaizmirstiet par sava iemīļotā labsajūtu.

Ūdensvīrs (21.I-18.II)

Jums izdosies pārliecināt partnerus par savu taisnību, ja rīkosieties mērķtiecīgi. Daudzus panākumus gūsiet, pateicoties savam smaidam. Jāpiebilst, ka tomēr būtu vēlams ieklausīties padomos, it īpaši, ja tas ir kāds vecākais kolēģis, kura analītiskā un kritiskā pieredze ir vērā ņemama. Nedēļas nogalē par jums atcerēsies, kāds, kuru gandrīz jau bijāt aizmirsuši. Nepūlieties par katru cenu atstāt labu iespaidu uz pretējo dzimumu, jo tas var radīt gluži pretēju iespaidu.

Zivis (19.II-20.III)

Esiet līdzjūtīgāks pret saviem līdzcilvēkiem, it īpaši kolēģiem- ļaujiet tiem kādu brīdi pabūt vieniem un pašiem atrisināt savas problēmas. Miers būs garantēts, ja būsiet tolerantāks, iejūtīgāks pret citu interesēm. Varat aicināt mājās viesus, jo viesības būs izdevušās, kā arī tiks apmierināta jūsu vēlme atrasties uzmanības centrā. Nedēļas nogalē varat sagaidīt kādu sen neredzētu viesi. Izvairieties noturēt vēlamo par esošo, tā jūs izvairīsieties no pārpratumiem.

 
Mans ZL lietotājiem:
Vārds: 
Parole: 
 
Kultūra, izklaide
Kino
Teātri
Koncerti, sarīkojumi
Muzeji, galerijas
Klubi, dejas
Horoskopi
Latloto
Sabiedriskais transports
Vilcieni
Prāmji
Starptautiskie autobusi
Uzziņas
Ugunsdzēsība
Policija
Ātrā medicīniskā palīdzība
Gāzes vadu bojājumi
Avāriju dienesti
Pasts un telekomunikācijas
Transporta uzziņas
Sadzīves pakalpojumi
Pasta indeksi
Tālsarunu kodi
Latvijā
Starptautiskie
Mūsu partneri


ZL Hotline
© SIA "Latvijas Tālrunis" 2001. g.
Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas
pavairošana vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.